- serwis energoelektroniki
 

Jako jedna z niewielu firm oferujemy kompleksowe rozwiązanie w zakresie budowy i sterowania treningowych karuzel dla koni.

Oferujemy projekt, wykonanie oraz pełne oprzyrządowanie (w tym unikalny sterownik Galop Control Touch) wybiegu dla koni.


Treningowa karuzela dla koni


Układ sterowniczy Galop Control Touch.

Układy sterujące karuzeli serii Galop Control Touch wykonany jest w najnowszej technologii sterowniczej zawierającej panel dotykowy 7 calowy kolorowy. Układ wykonany jest w oparciu o o sterownik i panel dotykowy Japońskiej firmy Omron, oraz przetwornicę częstotliwości Niemieckiej firmy Lenze. 

Szukasz kompleksowego rozwiązania dla swojej stadniny? Zależy Ci na nowoczesności? Zadzwoń!

tel. +48 0 601-747-565


Zapraszamy także do specjalnie przygotowanych serwisów internetowych gdzie znajdziesz wszystkie interesujące się informacje.

  • www.karuzela.ppp.pl - strona poświęcona kompleksowemu rozwiązaniu jakim jest Galop Control Touch.

Oferujemy wybór falowników wielu firm

WebSystem - dystrybutor falowników w Polsce

Oferujemy urządzenia automatyki przemysłowej: falowniki, serwo-przemienniki, silniki, sterowniki, przekładnie oraz motoreduktory. Zapraszamy do kontaku. Szybka i miła obsługa. Naszym klientom doradzamy w sprawach do boru odpowiednich podzespołów aby ich zakup był jak najkorzystniejszy.

tel. +48 0 601-747-565


WEBSYSTEM
26-700 Zwoleń
Aleja Jana Pawła II 85

Kontakt telefoniczny

tel.+48 (048) 383-01-44
tel. +48 0 602-878-747 - serwisowy kontakt w weekend
fax +48 (048) 685-60-95

e-mail: biuro@websystem.pl

Kontaktując się z nami wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, w celu odpowiedzi na zgłoszony problem. Informacje na temat przetwarzania przez nas danych znajdziesz w polityce prywatności.